Finansowanie

Oferujemy kompleksową obsługę naszym klientom. Dlatego jednocześnie z ofertą mieszkań dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania finansowe na zakup nieruchomości. Gwarantujemy najlepszą ofertę kredytową oraz przegląd wszystkich banków w Polsce.

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa Klientów. Nie ograniczamy się do przedstawienia oferty i wypełnienia wniosku kredytowego… to za mało – zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

Naszą misją jest obsługa Klientów na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz poszukiwania interesujących instrumentów inwestycyjnych.

 

Sprzedaż mieszkań
Suwałki, Olecko 606 757 737
Ełk, Orzysz 793 701 701

Dom Ełcki Morusiewicz. Deweloper Dom Ełcki z siedzibą w Ełku oferuje mieszkania, lokale użytkowe i garaże. Inwestycje Ełk, Suwałki, Olecko.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS