EŁK - KAMIENICA POEMA

MIEJSCA POSTOJOWE LOKALIZACJA O INWESTYCJI


"Kamienica Poema” przy ulicy Mickiewicza 37 C w Ełku, zlokalizowana w cichej części śródmieścia.

poema
2
3
Lista dostępnych miejsc postojowych Uczestniczymy w programie MDM

Ełk, ul. Mickiewicza 37 C

„Kamienica Poema” przy ulicy Mickiewicza 37 C w Ełku, zlokalizowana w cichej części śródmieścia. Inwestycja rozpoczęła się w marcu 2014 r., a zakończyła w lipcu 2015 r. Budynek składa się z 45 mieszkań i 20 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę.

Atutem inwestycji jest bliskość centrum, a jednocześnie lokalizacja na uboczy głównych dróg. Kamienica stanowi alternatywę przyjaznych cenowo mieszkań, a także różnorodności w wielkości mieszkań od 23,4 m2 do 60,3 m2. W każdym mieszkaniu zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe w łazience.

ATUTY

  • różnorodność w wielkości mieszkań
    od 23,4 m2 do 60,3 m2
  • bliskość centrum, a jednocześnie lokalizacja na uboczu głównych dróg
  • ustawne i przyjazne cenowo mieszkania
  • cichobieżna winda
  • ogrzewanie podłogowe w łazience
  • miejsca postojowe w garażu podziemnym

ODLEGŁOŚCI

1km – ścisłe centrum miasta
550m – dworzec
130m – przystanek
200m – duży sklep spożywczy
600m – szkoła
1km – przedszkole

Sprzedaż mieszkań
Ełk, Orzysz 793 701 701

„Kamienica Poema” przy ulicy Mickiewicza w Ełku, zlokalizowana w cichej części śródmieścia. Inwestycja zakończyła się w lipcu 2015 roku.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS