EŁK - KAMIENICA POEMA II

WYBIERZ MIESZKANIE I LOKAL LOKALIZACJA O INWESTYCJI GALERIA


"Kamienica Poema II” przy ulicy Mickiewicza 37 B w Ełku - nowe wykończone pod klucz mieszkania w centrum!

poema1_1600x800_acf_cropped22_1600x800_acf_cropped
poema2_1600x800_acf_cropped133
Lista dostępnych mieszkań Uczestniczymy w programie MDM

Ełk, ul. Mickiewicza 37 B

Kamienica „Poema II” zlokalizowana jest przy ul. Mickiewicza 37 B w Ełku. To kontynuacja hitu sprzedaży jakim jest Kamienica „Poema”.

Inwestycja różni się znacząco od poprzednich realizacji. To nowy standard, ponieważ naszym klientom oferujemy mieszkania w pełnym wykończeniu. W standardzie mieszkania ściany są wyszpachlowane i pomalowane na biało, w łazience oraz kuchni położona została glazura i terakota. Mieszkania posiadają również drzwi wewnętrzne oraz podłogi z paneli, a łazienka została wyposażona w wannę, umywalkę z szafką oraz sedes.

W tym kameralnym budynku znajduje się jedynie 15 mieszkań położonych na 3 piętrach: I, II i poddaszu. Mieszkania są 2-3 pokojowe i posiadają różnorodne powierzchnie od 30 do 48 m2.  Na parterze budynku znajdują się natomiast dwa przestronne lokale usługowe.

Kamienica „Poema  II” to idealne miejsce dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a zarazem z dala od zgiełku głównych ulic.

Budynek oddany do użytku w 11.2016r.

ATUTY

  • różnorodność w wielkości mieszkań
    od 31 m2 do 48 m2
  • bliskość centrum, a jednocześnie lokalizacja na uboczu głównych dróg
  • mieszkania w pełnym wykończeniu

ODLEGŁOŚCI

1km – ścisłe centrum miasta
550m – dworzec
130m – przystanek
200m – duży sklep spożywczy
600m – szkoła
1km – przedszkole

Sprzedaż mieszkań
Ełk, Orzysz 793 701 701

„Kamienica Poema II” przy ulicy Mickiewicza 37 B w Ełku – nowe wykończone pod klucz mieszkania w centrum !

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS