W planach

JEZIORNA  TOWERS

Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe

Aktualnie w budowie jest budynek C oraz D, ale już niebawem ruszy sprzedaż kolejnych etapów inwestycji położonej w najpiękniejszej części Ełku, blisko jeziora Ełckiego, promenady i lasów.

wizualizacja_jeziorna

 

__________________________________________________________________________________

ZAKĄTEK  FRANCISZKAŃSKA  II

Suwałki, ul. Franciszkańska

Realizujemy aktualnie drugi budynek tej inwestycji cieszącej się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Suwałk. Inwestycja składać się będzie z trzech budynków.

7. budynek B

____________________________________________________________________________________

KAMIENICA PAN TADEUSZ

Ełk, ul. Mickiewicza

W samym centrum Ełku na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i Słowackiego znajdować się będzie kameralna kamienica, składająca się jedynie z 16 lokali mieszkalnych i 2 lokali usługowych.

1

___________________________________________________________________

OSIEDLE OSTOJA

Suwałki, ul. Szpitalna

„Osiedle Ostoja”, zlokalizowane będzie w północnej części Suwałk. I etap inwestycji będzie składać się z trzech, 7 – piętrowych budynków.

szpitalna_02m

__________________________________________________________________________________

JEZIORNA  TOWERS 2

Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe

Właśnie rozpoczynamy budowę kolejnego etapu inwestycji – Jeziorna Towers 2.

Inwestycja Jeziorna Towers 2 usytuowana jest przy skrzyżowaniu ul. Św. M. M. Kolbe oraz ul. Baranki. Osiedle to położone jest w najpiękniejszym zakątku miasta, w sąsiedztwie lasów sosnowych i urokliwego Jeziora Ełckiego, co zapewni mieszkańcom spokój i dobry wypoczynek.

 

 

 

Sprzedaż mieszkań
Suwałki, Olecko 606 757 737
Ełk, Orzysz 793 701 701

Dom Ełcki Morusiewicz. Deweloper Dom Ełcki z siedzibą w Ełku oferuje mieszkania, lokale użytkowe i garaże. Inwestycje Ełk, Suwałki, Olecko.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS