W planach

JEZIORNA  TOWERS 2

Ełk, ul. Św. M. M. Kolbe

Inwestycja „Jeziorna Towers 2” usytuowana jest przy skrzyżowaniu ul. Św. M. M. Kolbe oraz ul. Baranki. Osiedle to położone jest w najpiękniejszym zakątku miasta, w sąsiedztwie lasów sosnowych i urokliwego Jeziora Ełckiego, co zapewni mieszkańcom spokój i dobry wypoczynek.

We wrześniu 2021 r. został oddany do użytku budynek „E” i jesteśmy w trakcie realizacji budynku „F”, przewidywany termin oddania go do użytkowania na wrzesień 2022 r.

jeziorna_20m

 

____________________________________________________________________________________________

OSIEDLE OSTOJA

Suwałki, ul. Szpitalna

„Osiedle Ostoja”, zlokalizowane jest w północnej części Suwałk. Inwestycja składa się z dwóch etapów, w których każdy składa się z trzech budynków 7 piętrowych.

Budynki „A” oraz „B” z I etapu zostały oddane już do użytku, planowany termin oddania budynku „C” do użytkowania to czerwiec 2022 r.

Obecnie planujemy II etap inwestycji – bloki „D”, „E” oraz „F”.

szpitalna_02m

Sprzedaż mieszkań
Suwałki, Olecko 606 757 737
Ełk, Orzysz 793 701 701

Dom Ełcki Morusiewicz. Deweloper Dom Ełcki z siedzibą w Ełku oferuje mieszkania, lokale użytkowe i garaże. Inwestycje Ełk, Suwałki, Olecko.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS