SUWAŁKI - ZAKĄTEK FRANCISZKAŃSKA

WYBIERZ MIESZKANIE / GARAŻLOKALIZACJAO INWESTYCJI


Kompleks "Zakątek Franciszkańska" zlokalizowany jest w Suwałkach na pięknym i spokojnym osiedlu przy ulicy Franciszkańskiej.

2
3_1600x800_acf_cropped
1
Lista dostępnych mieszkań Uczestniczymy w programie MDM

Suwałki, ul. Franciszkańska

Wyróżniamy się na rynku bardzo atrakcyjną ceną zakupu, najniższymi czynszami,
a jednocześnie wysokim standardem wykończenia.

Atutem inwestycji jest lokalizacja. 
W okolicy 200 m. znajdują się: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, sklepy spożywczo-przemysłowe. W obrębie 500 m. znajdziemy przedszkola, żłobki oraz galerie handlowe. Bliskość ulicy Franciszkańskiej z ulicy Reja gwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum miasta oraz do wielu atrakcji turystycznych oraz wypoczynkowych w regionie.

Najbliższa okolica jest idealnym miejscem na długie spacery lub wyprawy rowerowe. W okolicy znajdziemy dużo zieleni, rzeki oraz jeziora.

Inwestycja

Inwestycja „Zakątek Franciszkańska” składa się z 4 budynków:

  • Budynek „A” – jest to budynek IV kondygnacyjny z 20-stoma garażami w piwnicy, jednym lokalem użytkowym na parterze. Budynek składa się z 4 klatek schodowych, na których znajduje się 55 lokali mieszkalnych.
  • Budynek „B” – jest to budynek IV kondygnacyjny z 22-ma garażami w piwnicy. Składa się z 4 klatek schodowych, na których znajdować się będzie 56 lokali mieszkalnych
  • Budynek „C” – jest to budynek IV kondygnacyjny, 5-cio klatkowy z garażami
    w piwnicy.
  • Budynek „D” – jest to budynek IV kondygnacyjny, 5-cioklatkowy z garażami w piwnicy. Został oddany do użytku w listopadzie 2015 r, zamykając inwestycję oraz przyjazną oazę Naszych Mieszkańców jakim jest „ZAKĄTEK FRANCISZKAŃSKA”
Sprzedaż mieszkań
Suwałki, Olecko 606 757 737

„ZAKĄTEK FRANCISZKAŃSKA” w Suwałkach – inwestycja rozpoczęta w II kwartale 2011r. Zlokalizowana jest w Suwałkach na pięknym i spokojnym osiedlu przy ulicy Franciszkańskiej.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

copyright © 2015 Dom Ełcki. Projekt i realizacja DEOS